Alem Meyhane Nevizade

Alem meyhane olarak İstanbul’un Beyoğlu semtinde hizmet veriyoruz. Alem meyhane nevizade sokakta bulunuyoruz. Mekanımızı tercih eden müşterilerimize fasıl eşliğinde keyifli dakikalar geçirme imkanı veriyoruz.

250 Yıllık Binada Keyifli Dakikalar

Mekanımızı tercih eden müşterimize düzenlemesini ve restorasyonunu yaptığımız 250 yıllık geçmişe sahip olan binamızla hizmet veriyoruz. Müşterimiz mekânımız tercih ettiklerinde kaliteli fasıl eğlencemiz ve lezzetli yemeklerimizle akşamlarını keyifli bir şekilde geçirebiliyorlar. Mekanımızı iş yoğunluğundan sıkılan kişiler rahatlamak ve dostlarıyla sohbet etmek amacıyla tercih edebiliyorlar. Bunun dışında mekânımız ünlüler ve turistleri ağırlıyor.

Mekanımıza Özel Menüler

Alem meyhane isimli mekanımızı tercih eden müşterilerimiz için farklı menülerimizle hizmet veriyoruz. Mekanımızda müşterilerimize ikram ettiğimiz yemekler şefimiz Şükrü Usta tarafından hazırlanıyor ve farklı damak tatlarına hitap ediyor.

Mekanımızda müşterilerimize sunduğumuz menülerimizde yer alan tatlar şunlardır;

  • Mekanımızda müşterilerimize deneyimli şefimiz aracılığıyla hazırlanan birbirinden lezzetli soğuk mezeler sunuyoruz. Soğuk mezelerimiz arasında deniz börülcesi, çiroz, lakerda, kuzu beyni, haydari, ahtapot salatası, patlıcan ezme, enginar, levrek marin, karides söğüş ve plaki bulunuyor.
  • Alem meyhane isimli mekanımızda müşterilerimiz için ara sıcaklar sunuyoruz. En çok tercih edilen ara sıcaklarımız şunlardır; balık kokoreç, kalamar tava, fener şiş, paçanga böreği, karides güveç, sigara böreği, kuzu ciğeri ve tereyağlı karidestir. Fener şiş isimli ara sıcağımızda şefimiz tarafından balıktan yapılmış kebabımızı müşterilerimiz için sunuyoruz.
  • Mekanımızda sohbet ve içkiye katık olacak lezzetli salatalarımızı da sunuyoruz. Yaygın olarak kullandığımız salatalarımız arasında çoban salata, göbek salata, Akdeniz salata, mevsim salata ve karidesli yeşil salatadır. Bunun dışında şefimiz tarafından özel olarak hazırlanmış bol yeşillikli ve vitamin deposu olan salatamızı sunuyoruz.
  • Mekanımızda yiyecekleri menülerde balık olmasını tercih eden müşterilerimiz için farklı balıklarımızdan yapılmış lezzetli ana yemekler hazırlıyoruz. Balık içeren menülerimizde tercih ettiğimiz balıklardan bazıları şunlardır; kiremitte balık, palamut, lüfer, balık şiş, somon, barbun, çupra, kırlangıç, balık buğulama, kalkan, jumbo karides, tuzda balık ve ıstakozdur.
  • Mekanımızda et çeşitlerini yemek isteyen müşterilerimiz için deneyimli şefimiz aracılığıyla lezzetli et yemekleri hazırlıyoruz. Et yemeklerimiz arasında en çok tercih ettiğimiz ve müşterilerimize önerdiğimiz lezzetler şunlardır; dana biftek, tavuk sote, çoban kavurma, kuzu pirzola, tavuk şiş, sebzeli güveç, et sote, ızgara köfte, tavuk şinitzel, yaprak ciğer ve mantar güveçtir. Bunun dışında vejetaryen beslenen müşterilerimiz için vejetaryen tabağımızı hazırlıyoruz.

Müşterilerimiz için sunduğumuz tüm lezzetleri hazırlarken hijyen kurallarına dikkat ediyoruz ve onlar için lezzetli yiyecekler hazırlıyoruz. Mezelerimizi ve yemeklerimizi müşterilerimiz içkileri arasında tüketebiliyorlar.

Alem Meyhanesi Rezervasyonu Yaptırmak

Mekânımız dost sohbetlerine katılmak ve fasıl eşliğinde zaman geçirmek isteyen kişiler tarafından çok fazla tercih ediliyor. Bu sebeple mekanımızı tercih edecek müşterilerimizin yer sıkıntısı çekmemeleri için rezervasyon yaptırmalarını istiyoruz.

Özellikle kalabalık gruplar halinde geleceklerinde mekanımızda yer ayırtarak önceden belirledikleri hizmetleri alma imkânını elde etmelerinin sağlıyoruz. Mekanımızı tercih edecek müşterilerimiz için web sayfamız üzerinden rezervasyon imkânı sunuyoruz.

Müşterimiz sayfamızda bulunan rezervasyon formunda tarih, saat, telefon numarası ve mail adresi gibi bilgileri girerek rezervasyon yaptırabiliyorlar. Bunun dışında mekanımızın üst katı ya da giriş katında bir masa istediklerini de belirtiyorlar.

Alem Meyhane İletişim

Rezervasyon dışında mekanımızla ilgili müşterilerimiz merak ettiklerini web sayfamızı inceleyerek öğrenebiliyorlar. Bunun dışında telefon numaralarımızı kullanarak sormak istediklerini sorabiliyorlar. Mekanımızın adresini bilmeyenler de web sayfamız üzerinde bulunan mekânda adresi alarak mekanımıza gelebiliyorlar. Sizlerde Beyoğlu’nda tarihi bir binada fasıl eğlencesi eşliğinde sohbet edip zaman geçirmek isterseniz Alem Meyhane olarak sizleri mekanımızda bekliyoruz.

Daha detaylı bilgi için https://www.alemmeyhane.com/alem-meyhane/ sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir