Alem Meyhane

Beyoğlu Taksim meydanı içinde yer alan meyhanemizin tarihi çok eski yıllara dayandığı için alem meyhane ilgilileri tarafından bilinir. Hizmete başlama saati 11 olan meyhanemizin kapanış saati gece 02.00’dir. Mekânımız hakkında görsel bilgiler ve rezervasyon işlemleri için www.alemrestaurant.com internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Yemek yeme zevkini eğlenceyle birleştirerek bir ziyafete dönüştüren mekânımız sektörde başarısına güvenerek alanında iddialıdır. Ortalama iki kişilik bir rezervasyonda 300 TL’lik bir fatura ile karşılaşan müşterilerimiz mekanımızda eğlencenin nazif ve huzurunu yaşar.

Günlük programımız içerisinde;

  • Bar
  • Fasıl
  • Canlı müzik
  • Yeme ve içme
  • İç ve dış mekân hizmetlerinden sınırsız faydalanmak mümkün.

Mutfağımız

Mutfağımız Türk mutfak tadı ağırlıklı olup Akdeniz mutfağı ağırlıklı çok lezzetlerimiz mevcuttur. Deniz mahsulleri de mutfağımızda yer alan lezzetler içerisindedir.

Mutfağımızda deneyimli aşçılarımız, yardımcı ve destek personelimiz ve alanında eğitimli garsonlarımız bulunur. Zamanında hızlı ve temiz sunumların yapıldığı mekanımızda genel sağlık kuralları çerçevesinde hareket edilir.

Mutfak araç gereçlerimiz paslanmaz çelikten olup ve rutin temizlikleri yapılır. Mutfak personelimiz aşçı kıyafetleri ile çalışmalarını sürdürür. Mekânımız servis alanları geniş ferah ve masa ve sandalyelerimiz yeni ve konforludur.

Mekanımızda;

  • Öğlen yemeği
  • Akşam yemeği
  • Ve gece eğlencesi vardır.

Mekânımız yüzlerce müşteriyi memnun edecek bilgi birikim ve özelliklere sahip. İl içi veya il dışı misafirlerinizi mekanımızda ağırlayarak memnun edebilirsiniz. Fiyatlarımızda son derece uygundur. Fasıl eşliğinde yenilecek deniz ürünlerine çok çeşitli mezeler eşlik ederken şehrin içerisinde olmanın verdiği canlılık mekânımız ziyaret sayısını artırmaktadır. Her kesim müşteriyi gönül rahatlığı ile ağırlamak mekanımızda mümkündür. Gece ve gündüz farklı ambiyans, zengin ve doyurucu lezzetli yemekler, alkollü veya alkolsüz içecekler canlı müzik ekibinden istekler ve eğlenmek için en uygun yerin mekânımız olduğunu belirtir denemeniz için adresimizin Taksim Meydanı’nda olduğunu yineleriz.

Bizi tercih edin farkı görün

Dışarıda yemek yeme alışkanlığınız var ise, ya da özel kutlama ve değişiklik arayanlardan iseniz mekânımız tam size göre.

Ortamın ferah ve temiz görüntüsü, uygun faturası, canlı müzik eğlencesi, yönetim ve çalışanlarının seviyeli ve güler yüzlü hizmetleri, çok çeşitli ve lezzetli Türk, Akdeniz ve deniz ürünleri ile dolu zengin mutfağı, rakı ve diğer ikramları mekânımız 5 yıldızlı otel modunda.

Gördükten sonra aşina olacağınız mekanımızda her zaman bu özelliklerde yemek yeme ve eğlenme imkânınız aynı standartlarda olur.

Doluluk oranı özellikle hafta sonları yüzde yüze ulaşan mekanımızı tercih etmeniz durumunda rezervasyon yaptırmanız önerilir. Rezervasyon iletişim numaramız internet sitemizde yer alan numara olup 0 212 alan kodu ile 963 10 79 nolu telefonla sağlanmaktadır.

Henüz mekanımızı ziyaret etmediyseniz bu fırsatı değerlendirerek iyi bir başlangıç yapabilirsiniz.

Detaylı bilgi için https://www.alemmeyhane.com/alem-meyhane-nevizade/ sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir