Alem Restaurant

Beyoğlu denildiğinde; nevizadenin o samimi, içten, gidenin dostluk bıraktığı ve güzel anılar ile ayrıldığı renkli sokağı gözümüzde canlanıverir. İstanbul’un harikaları arasında tarifsiz bir yer kaplar. 1999 yılında bu sokağa ilk adım attığımızda sizlere hizmet verebilmenin hayalini kuruyorduk.

250 yıllık tarihi bir binanın yaşanmışlık dokusu, anıların kokusu ve bizlerin de bir gün bu anıların parçası olabileceğimiz düşüncesi bizi bu yıllara kadar sürükledi. Sizlere hizmet verebilmek adına tüm heyecanımız ile bu yaşayan binaya hayat verdik. Bizlere kattığınız anılarınız ile alem restaurant, alemde can buldu.

Alem Restaurant Vizyonumuz

Arnavutköy’de 1999 yılında açılan Budha restaurantın ünlü şefi Rudolph’un yardımcısı şükrü usta önderliğinde; Alem restaurant özel spesiyallerini tüm müşterilerimiz ile buluşturmak adına en iyi spesiyallerimizi sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimiz ile lezzet yolculuğumuza devam etmek için heyecanlanıyoruz.

Alem Restaurant Misyonumuz

Alem restaurant olarak; amacımız daha fazla damakta güzel bir anı bırakmaktır. Hedefimiz ise; dünyanın her noktasından gelen yerli ve yabancı misafirlerimizin, kalbine giden o güzel yolda yerimizi almak ve yüzünde bir tebessüm bırakabilmektir.

Alem Restaurant Menü

Zengin menü çeşitlerimiz, özel spesiyallerimiz ve sunumlarımız ile siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktan onur duyarız. Nevizade’nin her zamanki samimi, içten, sıcacık ortamı ve sizler için özenle hazırladığımız mekanımızda akşam yemeğinizde bizi tercih edebilirsiniz.

Menümüz;

  • Soğuk mezeler
  • Ara sıcaklar
  • Salatalar
  • Balık
  • Et ve ızgara çeşitleri

Zengin menü içeriğinin yanı sıra öncelik olarak sağlığınızı önemsiyoruz. Bu nedenle yemeklerimizi hazırlarken ve mekanımızın her detayında hijyene önem veriyoruz. Alem restaurant olarak; mutfağımıza özel menümüz, sunumlarımız ve lezzetimiz ile sizlere kendimizi unutturmamak adına, elimizden gelen gayreti göstereceğimize söz veriyoruz.

Alem Restaurant Sizin İçin Seçtiklerimiz

Alem restaurant spesiyalleri; siz değerli müşterilerimiz tarafından beğenilmekte, kulaktan kulağa yayılmakta ve yeni ziyaretçilerimiz tarafından talep edilmektedir. Sizlere mekanımızı ziyaret ettiğinizde sunacağımız önerilerimiz elbette mevcut.

Alem restaurant önerilerimiz;

  • Lavinya
  • Termidor
  • Lelavin
  • Tutmaç

Bunun gibi sizlere özel daha fazla meze spesiyalimiz sunum için sizleri bekliyor. Alem restaurant denildiğinde ilk akıllara gelen spesiyal mezelerimize her geçen gün yeni lezzetler ekliyoruz. En kaliteli ürünleri kullanarak oluşturduğumuz spesiyallerimizin içerisine, elbette sevgimizi katıyoruz. Bunu fark etmiş olacaksınız ki sizlerde beğenileriniz ile bizleri onurlandırıyorsunuz. Alem restaurant olarak; bizi hatırlayacağınız yeni lezzetler ile her zaman karşınızda olacağız.

Alem Restaurant Fasıl ve Eğlence

Yemeğiniz yerken ya da dostlarınız ile yemek sonrası sohbet ederken bir taraftan fasıl dinleyerek eşsiz bir akşam geçirebilirsiniz. Tarihi binamızda bulunan alem restaurantımızdan yayılan; mutluluk, müzik, lezzet, dostluk ve içtenlik içinizi ısıtacak. Müzik eşliğinde gördüğünüz her şey size bizi hatırlatacak. Sizlerin hatırası ile dolup taşan mekanımızın her karesi siz değerli müşterilerimiz sayesinde parlayacak.

Detaylı bilgi için https://www.alemmeyhane.com/ sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir